Ansatte

Jon Kåre Halstensen

Daglig leder og eier, Hokksund

Jon Kåre Halstensen

Daglig leder og eier, Hokksund

Mob: +47 930 94 340
Mail: jon@nordic-emballasje.no

Sergej Danilow

Eksportsjef, Hokksund

Sergej Danilow

Eksportsjef, Hokksund

Mob: +47 402 85 260
Mail: sergej@nordic-emballasje.no

Hege Bergheim

Regnskapsansvarlig, Hokksund

Hege Bergheim

Regnskapsansvarlig, Hokksund

Mob:
Mail: hege@nordic-emballasje.no

Justina Jumatova

Innkjøper, Hokksund

Justina Jumatova

Innkjøper, Hokksund

Mob: +47 905 66 780
Mail: justina@nordic-emballasje.no

Arnfred Eilertsen

Avdelingsleder, Båtsfjord

Arnfred Eilertsen

Avdelingsleder, Båtsfjord

Mob: +47 924 63 846
Mail: arnfred@nordic-emballasje.no

Torgeir Grefstad

Controller, Båtsfjord

Torgeir Grefstad

Controller, Båtsfjord

Mob: +47 99 86 09 20
Mail: torgeir@nordic-emballasje.no

Torbjørn Svendsen

Lagermedarbeider, Båtsfjord

Torbjørn Svendsen

Lagermedarbeider, Båtsfjord

Mob: +47 922 89 798
Mail: batsfjord@nordic-emballasje.no

Jørn Ivar Nervik

Lagermedarbeider, Båtsfjord

Jørn Ivar Nervik

Lagermedarbeider, Båtsfjord

Mob: +47 922 89 798
Mail: batsfjord@nordic-emballasje.no

Arturas Krencius

Lagermedarbeider, Båtsfjord

Arturas Krencius

Lagermedarbeider, Båtsfjord

Mob: +47 922 89 798
Mail: batsfjord@nordic-emballasje.no

Tom André Hopland

Salgssjef, Måløy

Tom André Hopland

Salgssjef, Måløy

Mob: +47 488 98 077
Mail: tom@nordic-emballasje.no

Reidar Gundersen

Salgs direktør, Ålesund

Reidar Gundersen

Salgs direktør, Ålesund

Mob: +47 926 86 564
Mail: reidar@nordic-emballasje.no

Beate Øvstegård

Lager ansvarlig, Ålesund

Beate Øvstegård

Lager ansvarlig, Ålesund

Mob:
Mail: beate@nordic-emballasje.no

Ove Kragseth

Logistikk ansvarlig, Ålesund

Ove Kragseth

Logistikk ansvarlig, Ålesund

Mob:
Mail: ove@nordic-emballasje.no

Tatjana Longva

Salgssjef sjøfrossen - Norge, Ålesund

Tatjana Longva

Salgssjef sjøfrossen - Norge, Ålesund

Mob: +47 966 25 314
Mail: tatjana@nordic-emballasje.no

Hugo Holst

Salgssjef, pelagisk, Trondheim

Hugo Holst

Salgssjef, pelagisk, Trondheim

Mob: +47 413 53 160
Mail: hugo@nordic-emballasje.no

Mads Carlsen

Daglig leder North Pack, København

Mads Carlsen

Daglig leder North Pack, København

Mob: +45 302 68 210
Mail: mads.carlsen@northpack.dk